Prowadzący

Marcel Bird-Witeska
Marcel Bird-WiteskaYoga Dance Meditation

Człowiek, przede wszystkim Tata wspaniałego syna Rafaela, Smakosz Życia i Tworzyciel, Jogin, Tancerz, Wojownik Serca, Podróżnik. Ukończył Studia Fizjoterapii oraz Reżyserie Filmowa, od ponad 20 lat zajmuje się pracą z ciałem, terapeuta BMS. Od 2012 prowadzi indywidualną praktykę SENSELIBRIUM – to balance your Life wspomagającą świadomy rozwój. Twórca praktyki YODAME yoga dance meditation. Szkolił się w Indiach, Ameryce Południowej, Londynie i Polsce na ścieżkach Jogi, Tantry, Tao, Szamanizmu, oraz wielu innych wzbogacających świadome i pełne życie. Łączy w swojej pracy doświadczenie z wielu dziedzin życia, intuicje i drogę w prawdzie otwartego serca. Powrót do Siebie, do Natury, do Serca jest główną misją jego życia i pracy z ludźmi. Prowadzi warsztaty i kręgi dla Mężczyzn, współpracuje z innymi nauczycielami tworząc nowe projekty wspomagające i inspirujące do zmian.

Aaron Nowosz
Aaron NowoszTantra, Szamanizm i Transformacja

Założyciel projektu Men’s Medicine, prowadzi warsztaty transformacyjne w nurcie tantry, szamanizmu, pracy z energią i seksualnością. Trzymający kręgi męskie, masażysta tantryczny.

Podróżnik po ścieżkach Serca, zgłębiał różne ścieżki duchowe i metody uzdrawiania włączając w to tantrę, szamanizm, medytację, Reiki, masaż i terapię somatyczną.

Certyfikowany facylitator w Szkole Art of Love.

Certyfikowany praktyk tantrycznej pracy z ciałem w Szkole Paths of Transformation.

Mistrz Reiki w linii Hiroshi Doi, praktykuje od 2005r.

Żywi GŁĘBOKĄ PASJĘ do duchowej transformacji i wzrostu. Obejmuje zarówno Światło, jak i Cień. Jego marzeniem jest abyśmy jako ludzkość stanęli w swojej Mocy, Prawdzie i Miłości.

Prywatnie śpiewa, gra i bębni.

Ponad wszystko ojciec córki Róży.

Marcin Urzędowski
Marcin UrzędowskiPodróże z BębNami